Konzultace – výchova & psychika psa

Tento typ problémů se z mé zkušenosti vyznačuje tím, že “stačí” menší počet intenzivnějších konzultací (jedna, dvě). Analyzujeme společně situaci, vysvětlíme si základní torii a výsledkem je “výchovný plán” – rady, co změnit, jaké hry anebo cvičení praktikovat… Nejedná se o vyřešení problému “lusknutím prstu”. Konzultace Vám ukáže cestu, ale už po ní budete muset jít Vy.

Jak to probíhá

Pro objednání vyplníte níže uvedený dotazník. První konzultace je (i když se to může zdát zvláštní) bez psa. Je to proto, že já považuji za důležité, v klidu prodiskutovat situaci, probrat související teorii, vysvětlit si určité principy. A přítomnost psa může narušit schopnost majitele, být uvolněný a soustředit se. Taktéž některé z těchto problémů se vyznačují tím, že na psovi v podstatě není třeba nic měnit anebo s ním trénovat, ale je potřeba něco změnit v našem přístupu, prostředí, životním stylu,…

Jsou případy, kdy je tato úvodní konzultace dostačující. Majitel pochopí určité principy, vykoná změny, postupně pracuje a všichni jsou spokojení. V jiných případech se rovnou dohodneme na dalším setkání se psem podle konkrétní potřeby:

  • v prostorách školy a okolí
  • u Vás doma
  • někde na “neutrální půdě”

Délka a cena

Úvodní konzultace trvá obvykle 60 minut. Následující trvají různě, podle konkrétního případu.

Cena:

  • 600 Kč / hod.
  • První hodina je vždy celá, potom se účtuje každá započatá půlhodina
  • V případě, že je potřeba někam docestovat:
    • Brno – ke konzultaci se účtuje půl hodiny navíc
    • Venkov – ke konzultaci se účtuje hodina navíc

Objednávkový formulář